שאלות נפוצות

קול נט 016 חברה שמספקת שירותי אינטרנט ללקוח העסקי וגם הפרטי ומאמינים שעלינו להעניק שירותים מוצלחים המהווים בסיס לשביעות רצון לקוחותינו.
גישתנו נשענת על שילוב שירות איכותי ותמיכה מקצועית מצוינת, לצד הצעת פתרונות מעשיים חזקים העשויים להשיג גלישה מהירה בטוחה ויציבה.
קול נט 016 מחויבת להציע בנאמנות מגוון חבילות גלישה משתלמות ללקוח העסקי וגם הפרטי תוך מתן שירות ותמיכה אדיבים ומאובטחים.

קול נט 016 דואגת לשקט של כל הורה החפץ בשקט וגלישה בטוחה של ילדיו ומציעה שירותי הגבלת גלישה באתרים לא רצויים כגון אתרים עם תכני פדופיליה סמים פורנוגרפיה ועוד , וזאת באמצעות תוכנות רבות המאפשרות סינון אתרים ותכנים לא רצויים ע”י צורך כל לקוח, סינון זה עשוי להגן על  ילדיך בעת הגלישה ברשת. השירות מאפשר סינון אתרים מקיף מותאם אישית לכל ילד, תוך בקרה מלאה על פעילות ילדיך ב- facebook, שליטה על שעות ומשך הגלישה, הגדרות שונות לכל ילד בנפרד וכו’.

קול נט 016 מאמינה כי בימינו הפך האינטרנט להיות חלק בלתי נפרד מחיי היומיום הפרטיים שלנו וחלק עיקרי בקידום העסקים שלנו, המהווה מקור בעל ערך לזמינות  המידע בשפע רב בתחומים שונים  ומגוונים. השימוש  באינטרנט התפתח בצורה מאוד מהירה שהביא לגידול חד במספר המשתמשים, ובעקבות כך נוצר צורך ממשי בכל הקשור בהגנה על המחשב מפני פריצות אבטחה שונות.  אנו מציעים מגוון מוצרים ושירותים שיסייעו לך להפוך את הגלישה ברשת האינטרנט לבטוחה יותר . לפרטים נוספים לחץ כאן CONTACT US

לפי החוק הישראלי, ישנה הפרדה בין החברות המספקות את התשתית הפיזית עליה זורם המידע באינטרנט, לבין החברות המאפשרות גישה למידע עצמו. שתי החברות בזק והוט הינן ספקיות תשתית אינטרנט ולעומתן חברת  קול נט 016 הינה ספקית גישה לאינטרנט. עד היום התשלום עבור השירותים נגבה מכל חברה בנפרד והיום עומדת בפני כל מנוי, האפשרות לבחור להצטרף באמצעות חבילת בנדל, המרכזת את התשלומים בחברה אחת בלבד.

כאמור, במקום לשלם לשתי חברות נפרדות המספקות את התשתית ואת האינטרנט, עומדת לרשות הלקוח חבילת בנדל  המאפשרת תשלום מאוחד עבור ספק האינטרנט קול נט 016 וספק התשתית (בזק, HOT). חבילת הבנדל הנ”ל עשוייה לחסוך מהלקוח את ההתעסקות מול שתי חברות נפרדות ומעניקה עלויות מוזלות בעת רכישת השירותים (אינטרנט ותשתית) מחברה אחת. יש לציין, כי במקרה של תקלה, הלקוח פונה לקלבת תמיכה ע”י שתי החברות בנפרד.

מחשבים עלולים לקבל וירוסים שעשויים לגרום נזקים רבים בתוכות המותקנות בהם, לשם הגנת המחשב שלך קיימות תוכנות אנטי-וירוס שנועדו  לאתר וירוסי מחשב ולהגן על המחשב מפני פעילותם. מערכות האנטי-וירוס הנפוצות ביותר הינן מערכות המותקנות על מחשבים ושרתים. במצב אופטימלי, אנטי-וירוס יצליח לזהות ניסיון חדירה למחשב של תוכנה זדונית טרם התקנתה, ובכך למנוע את הנזק. לעתים, כאשר מצב זה לא מתאפשר, או כאשר התוכנה הזדונית הייתה קיימת על המחשב טרם התקנת האנטי-וירוס, המערכת תנסה לזהות את הווירוס בזמן פעולתו או לזהות את קיומו על המחשב.

גלישה באינטרנט אמורה להיות גלישה בטוה קלה ומהירה, רשת האינטרנט תלויה בתחנות עד שמגיעה חיעד, ובמהלך הגלישה עלולות להיות תקלות שונות שנובעות מסיבות שונות כמו : בעיות תשתית , בעיות רשת ווירוסים ועוד. לכן תקלה באחד השרתים של התחנות הטרם ההעגה ליעד יכולה להשפיע על טיב ומהירות הגלישה ועלולה לגרום לגלישה  איטיות בעת הגלישה לאתרים מסויימים.  נתקלתם בגלישה איטית? פנו אלינו לטלפון 170055016

דפי אינטרנט מסויימים צריכים  בהתקנת תוכנות נוספות  העשויות לעזור לגלישה מהירה יותר ותקינה, ולשם כך קול נט 016 מציעה תוכנות רבות המהוות פתרון לבעיות מסוג זה . כדוגמת תוכנת ה – Flash שהינה אחת התוכנות המובילות המהווה תוכנות עזר שתעזור לך להציג תכנים אינטראקטיביים ואנימציות ברמה גבוהה.

adminFAQ